Marta Stąsiek

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Katedrę Psychoterapii UJ CM w Krakowie. Pracuję z osobami dorosłymi w ramach spotkań indywidualnych i grupowych. Na co dzień staram się pomóc osobom, które doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z poczuciem dyskomfortu, próbują poradzić sobie z własną przeszłością lub znajdują się w kryzysowym momencie swojego życia i chcą dokonać zmian. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, a w swojej pracy skupiam się przede wszystkim na budowaniu relacji z drugim człowiekiem opartej na zaufaniu, zrozumieniu i autentyczności.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, Zespole Leczenia Środowiskowego, Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Katowicach oraz Szpitalu Miejskim w Sosnowcu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, moja praca podlega regularnej superwizji, a wiedzę stale rozwijam poprzez pracę własną oraz uczestnictwo w licznych wykładach, seminariach i szkoleniach.

Zapraszam do współpracy.