O Nas

Prywatna Opieka Lekarska i Specjalistyczna “Polis Clinic“ to ośrodek medyczny funkcjonujący na rynku od wielu lat, skupiający zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem klinicznym. W skład zespołu terapeutyczno-diagnostycznego wchodzą specjaliści wielu dziedzin m.in.: chirurgii, chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, diabetologii, dermatologii i wenerologii endokrynologii, gastroenterologii, ginekologii i położnictwa, kardiologii oraz urologii. Istnieje również możliwość wykonania pełnego pakietu badań laboratoryjnych.

Nasza placówka posiada dwie lokalizacje w Katowicach: część zabiegowo-operacyjna mieści się przy ul. 1-go Maja 88 a, w nowoczesnym komfortowo wyposażonym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Zawodzie w Katowicach oraz gabinetów konsultacyjnych w centrum miasta przy ul. Mickiewicza 26/2.
W pracowni endoskopii wykonujemy badania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia, panendoskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia). Istnieje możliwość wykonania wszystkich powyższych procedur w znieczuleniu.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów ginekologicznych i chirurgicznych zarówno metodą laparoskopową, jak i klasyczną.

Pracownia USG wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt (Aparat Voluson 730 Expert) oferując tym samym kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną m.in. Badania Prenatalne wykonywane w ramach kontraktu z NFZ.

Pozostajemy do Państwa usług
Zespół Polis Clinic

Licznik odwiedzin
liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik